logo
Güney Asansörlü Eşya Taşımacılığı

Firma Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güney Asansörlü Eşya Taşımacılığı

Evden Eve Nakliyat

Güney Nakliyat, ev eşyalarını taşıma noktasında verdiği hizmet ile sizlerin yeni evlerindeki ilk günlerinin sorunsuz olmasını garanti etmektedir. evden eve nakliyat hizmetlerini çok uzun bir süreden beri veriyor ve bu hizmetler yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Bu başarımızın temelinde ise yaptığımız işin merkezine sizin memnuniyetinizi koyuş olmamız vardır.

Bilindiği gibi ev taşıması insanlar için son derece can sıkıcı bir durumdur. Öncelikle eşyaların tamamının toplanması, daha sonra doğru bir nakliyat firması bulunması ve daha sonra firmanın taşımayı sorunsuz olarak yapması gerekiyor. Fakat bu işlemlerin zor, yorucu ve sıkıntılı olduğu, herkes tarafından bilinmektedir. Firmamızda bunu biliyor ve size çok farklı hizmet seçenekleri sunuyor. Bu seçenekler sayesinde sorunsuz bir şekilde, yorulmadan ve strese girmeden evinizi taşıyabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Her Şey Dahil

evden eve nakliyat konusunda kafanızın rahat olmasını ve hiçbir detayla uğraşmak istemiyorsanız, firmamızın her şey dahil hizmetini almanız yeterlidir. Bu hizmeti aldığınızda, sizden sadece evden özel eşyalarınızı ve para gibi değerli varlıklarınızı almanızı istiyoruz. Bunun dışındaki bütün işi biz yapıyor ve evinizi sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Firmamızdan bu hizmeti aldığınızda öncelikle eşyaların hangi gün toplanacağını belirliyoruz. Eşyaların sıfırdan toplanması ve mobilyaların taşıma için demonte hale getirilmesi zaman aldığı için bu işlemler taşıma gününden önce yapıyoruz. Anlaşılan gün içinde personellerimiz geliyor ve eşyalarınızı sert kartondan üretilen kolilerin içine koyarak paketliyor. Bu eşyalardan kırılma ihtimali olanlarının dışına bir de balonlu naylon sarıyoruz. Böylece evden eve nakliyat sırasında eşyalarınız zarar görmüyor. Bu aşamadan sonra klasik taşıma işlemini yapıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Ne Kadar?

Nakliyat için sabit bir ücret olmayıp, alınan hizmet ve diğer unsurlara göre ödeyeceğiniz miktar değişmektedir.

Müşteri Yorumları

Bu websitenin seo ve yazılım çalışması Port Yazılım tarafından yapılmaktadır.