logo
Performans Evden Eve Nakliyat

Firma Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Performans Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetimizde evinizi taşımaya karar verdiğinizde, eşyalarınızı taşıyarak sizlere yardımcı oluyoruz. Ev değiştirme durumlarında evden eve nakliyat hizmeti veren bir firma arıyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firmamız sizlere kaliteli ve profesyonel hizmeti, en ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Böylelikle taşınma masrafınız en aza indirgenerek, sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz.

Taşınma hizmeti almak için bizimle irtibata geçerek, taşınmak istediğiniz günü belirtebilirsiniz. Anlaşma sağladıktan sonra belirlediğiniz gün evinizi taşımak için uygun personel sayısıyla beraber evinizi ziyaret edeceğiz. Bu işlem için eşyalarınızı topladıktan sonra uygun şekilde paketleyerek, taşınma işlemi esnasında hasar görmesini engellemekteyiz. Böylelikle eşyalarınız zarar görmeden, taşınma işleminiz tamamlanmaktadır.

Performans Asansörlü Nakliyat

asansörlü nakliyat hizmetimizde eşyalarınız yük asansörleri yardımıyla taşınmaktadır. Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınız hem kısa süre içerisinde taşınacak olup, hem de taşınma esnasında hiçbir şekilde hasar görmeyecektir. Bu işlem için bina yapınızın uygun olması halinde tecrübeli ekip arkadaşlarımız asansör kurulumunu tamamlayacaktır. Asansörün kurulmasından sonra test edilerek, çalışma düzeni kontrol edilecektir.

Bunun ardından ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı odalar halinde toplayarak, tüm eşyalarınızı uygun şekilde paketleyecektir. Paketleme işlemini tamamladıktan sonra eşyalarınız odalardan sırayla asansörün kurulu olduğu odaya getirilecektir. Ekip arkadaşlarımız sırasıyla eşyalarınızı asansör liftine yükleyerek, nakliyat aracına gönderecektir. Eşyalarınız tamamen yüklendikten sonra nakliyat aracı yeni eve geçerek burada da eşyalarınızı asansör yardımıyla yeni evinize taşıyacaktır.

Performans Şehirlerarası Nakliyat

şehirlerarası nakliyat şehir değiştirmeyi düşünen müşterilerimiz tarafından talep edilen bir hizmet türüdür. Bu hizmetimizde, eşyalarınızı istediğiniz şehirden alarak, istediğiniz şehre taşıyoruz. Şehir değiştirmek istediğinizde veya tayininiz çıktığında taşınma işlemini dert etmeyin. Firmamız ile iletişime geçerek, şehir değiştirme işlemleriniz için hizmet alabilirsiniz.

Bu hizmetimiz sayesinde taşınma işlemi sizin için dert olmaktan çıkacaktır. Taşınma işlemini sorunsuz ve profesyonel bir şekilde tamamlayarak, sizleri büyük bir yükten kurtarmaktayız. Şehirlerarası nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı uygun şekilde paketleyerek, nakliyat aracımıza yüklüyoruz. Ardından belirttiğiniz adrese götürmek üzere yola çıkıyoruz, burada da eşyalarınızı nakliyat aracımızdan yeni evinize uygun şekilde taşıyarak, taşınma işleminizi tamamlıyoruz.

Müşteri Yorumları

Bu websitenin seo ve yazılım çalışması Port Yazılım tarafından yapılmaktadır.