logo

27-04-2019

Eşyamı ağrıdan ankara taşıdım güler yuzlu ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederim

11-03-2019

Firma ile şehirler arası nakliyat hizmeti aldım. Bana hizmet veren personellerinden de gayet memnun kaldım. Çünkü sözlerini tutuyorlar. Özel olarak dikkat edilmesini istediğim eşyalarıma paketleme ambalajlama işlemini en iyi şekilde yapıyorlar. Eşyalarımıda araçlarında en iyi şekilde taşıdılar. Yeni adresime geldiklerinde hiç bir sorun yoktu.

18-01-2019

Mira ev ve ofis taşımacılığı firması ile şehirler arası nakliyat hizmeti aldım. Firma zaten kurumsal bir firmaymış. Bunu gördükten sonra eşyalarımın sorunsuz bir şekilde taşınacağına zaten inandım. Öyle de oldu. 600 kmlik bir mesafeye taşıdığım eşyalarım yeni adresime geldiğinde sorunsuz bir şekilde gelmişti. Firma ve personelleri artık bu işin uzmanı olmuşlar. Teşekkür mayetinde bir yorumu çok görmek istemedim. Teşekkürler tüm firmaya!

02-01-2019

Nakliyat firmalarına şüpheci yaklaştığım için daha önce deneyimi olan arkadaşlarıma nakliyat firması arayışı içinde olduğumu söyledim. Ne hikmetse Mira nakliyat firmasını çok övdüler. Sonra hizmet alınca anladım firma gerçektende bu övgüleri boşuna almıyor. Profesyonel bir personeller kadrosu, özel isteklerinizi dikkate alıyor ve sizleri memnun etmeye çalışıyor. Ben memnun oldum mu diye sorarsanız, evet eşyalarım sorunsuz bir şekilde taşındı ve bunu araştırdığım firmalar arasından en uygun fiyata yaptılar. Bu yüzden Mira Nakliyat firmasına bir teşekkür boynumun borcudur.

15-12-2018

Şehirler arası nakliyat hizmeti aldığım Saygınlar evden eve nakliyat firmasıyla patronumun tavsiyesi üzerine tanıştım. Patronumun referansıyla gittiğim için sağolsunlar özel imkanlar sağladılar. Eşyalarım biraz fazlaydı. Büyük bir araçla eşyalarımı taşıdılar. Paketleme ambalajlama yaparak güvenliğini sağladılar. Ben aldığım şehirler arası nakliyat hizmetinden memnun kaldım. Sizlere de öneririm.

24-11-2018

İnternet üzerinden bulduğum firma olan Marjinal Nakliyat ile evden eve nakliyat hizmeti aldım. Personelleri belli ki bu işi yapmaktan işin uzmanı olmuşlar. Eşyalarımı en iyi şekilde paketleyerek araçlarına yüklediler. Eşyalarıma özel araçları sayesinde de hiç bir darbe ve sarsıntıdan etkilenmeden yeni evime gelmiş. Verdikleri bu hizmetlerden dolayı Marjinal nakliyat firmasına teşekkürü borç bilirim.

14-11-2018

İsminin hakkını veren bir firma. Çeşitli yöntemlerle eşyaları taşıyorlar. Ben de şehirler arası nakliyat hizmeti aldım. Eşyalarımın güvenliğini sağlayan tüm yöntemleri eşyalarıma uyguladılar. Eşyalarıma özel araçla taşıdıkları içinde yol boyunca hiç bir sarsıntı olmadan gelmiş. Marjinal Nakliyat firması gerek firma olarak gerek personel olarak işlerini en profesyonel şekilde yapıyolar. Teşekkürler marjinal nakliyat.

29-10-2018

Eşyalarıma fazla değer veren biriyim. Bu yüzden kaliteli bir şekilde eşyalarımın taşınmasını sağlayacak bir nakliyat firması arayışındaydım. Güney Asansörlü Nakliyat firması tam da istediğim hizmeti verdi. Asansörlü nakliyat sayesinde hem zamandan kazandım hem de eşyalar sorunsuz bir şekilde araçtan eve evden araca taşındı. 10. katta ki evime taşınırken verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederim.

17-10-2018

Saygınlar Nakliyat diye adamlar boşuna isim koymamışlar. Memlekette adam akıllı bir nakliyat firması arıyordum herkesin ağzından Saygınlar Nakliyat çıkıyordu. Yeni evime taşınırken bu firma ile çalıştım. Profesyonel ve güler yüzlü bir hizmetleri vardı. Eşyalarımda da hiç bir sorun olmadan yeni evime taşıdılar. Hayret ettim açıkcası. Aldıkları paranında, övgülerinin de hakkını veriyor firma. Hele bir de benim gibi yeni evliyseniz eşinizin dilinden kurtulmak istiyorsanız bence bu firmayı arayın.

16-10-2018

Daha önce nakliyat hizmeti aldığım firma bana rezillikler içinde bir hizmet vermişti. O yüzden nakliyat firmalarına ön yargıyla yaklaşıyordum. Arkadaşlarımın önerisi ile Saygınlar evden eve nakliyat firmasını buldum. Firma yetkilisi benimle en iyi şekilde ilgilenip memnuniyetimi sağlamaya çalıştı. Eşyalarımın sorunsuz bir şekilde taşınması zaten beni memnun etti. Sorunsuz bir nakliyat hizmetiydi. Teşekkürler.

1 2
Bu websitenin seo ve yazılım çalışması Port Yazılım tarafından yapılmaktadır.