logo
Mira Ev Ve Ofis Taşımacılığı

Firma Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mira Ev Ve Ofis Taşımacılığı

Evden eve nakliyat işlemlerinde eşyalarınızı evleriniz arasında sorunsuz bir şekilde taşımaktayız. Ev değiştirme ve yeni eve taşınma işlemleriniz için firmamızdan evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı bir evinizden teslim alarak, diğer bir evinize teslim ediyoruz. Firmamız bu alanda yıllardır tecrübeyle hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat hizmeti ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmamız ile iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için randevu vermeniz yeterli olacaktır. Belirttiğiniz saatte evinize gelerek eşyalarınızı inceliyoruz. İnceleme işlemimiz tamamlandıktan sonra müşterilerimize uygun fiyat teklifini sunuyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra taşınma tarihini belirliyor ve işlemi tamamlıyoruz.

Belirlenen taşınma tarihinde evinize gelerek eşyalarınızı uygun şekilde topluyoruz. Toplama işlemini tamamladıktan sonra eşyalarınızı paketlemeye başlıyoruz. Kullandığımız paketleme ambalajları sayesinde eşyalarınız taşınma esnasında hasar görmüyor. Paketlenmesi tamamlanan eşyalarınız, çalışanlarımız tarafından sırayla nakliyat aracına taşınıyor. Nakliyat aracına taşınan eşyalarınız dikkatli bir şekilde araca yerleştiriliyor. Eviniz tamamen taşındıktan sonra yeni ev adresinde de eşyalarınız, nakliyat aracından alınarak evinize taşınıyor. Bu işlem de tamamlandıktan sonra evden eve nakliyat hizmetimiz sonlanmış oluyor.

Mira Şehirlerarası Nakliyat

şehirlerarası nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı şehirlerarası taşıyarak, şehir değiştirme işlemleriniz için hizmet veriyoruz. Hizmetimizde eşyalarınızı dikkatli bir şekilde taşıyor ve hiçbir eşyanıza zarar vermiyoruz. Şehirlerarası taşımacılık işleminde mesafelerin uzun olması sebebiyle eşyaların daha dikkatli bir şekilde taşınması gerekmektedir.

Firmamız bu işlem için sigortalı taşımacılık hizmeti de vermektedir. Sigortalı taşımacılık hizmetimizde, eşyalarınız ekspertiz tarafından incelenerek sigorta sözleşmesi hazırlanır. Hazırlanan sözleşmede tüm eşyalarınızın değerleri belirtilmiş olur. Sözleşme tarafınızdan kabul görmesi halinde imzalanır ve işlem tamamlanır.

Sigortalı taşımacılık hizmetimizde eşyalarınızı sigorta güvencesi altında taşıtarak afet, kaza veya hırsızlık durumlarında maddi kayıplarınızı karşılayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda eşyalarınızın hasar görmesi halinde, eşya bedeli tespit edilerek sigorta firmasından karşılanmaktadır. Bu sayede eşyalarınızda hasar oluşsa bile size ek bir maddi ücret yansımadan, işlem kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. Sigortalı taşımacılık için de firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Bu websitenin seo ve yazılım çalışması Port Yazılım tarafından yapılmaktadır.