logo
Şafak Nakliyat

Firma Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şafak Nakliyat

Evden eve nakliyat, özen gerektiren işlerden birisidir. Şafak Nakliyat olarak bunun bilincindeyiz ve hizmetlerimizi bu şekilde veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin anılarını barındıran eşyalarını büyük bir özen ile taşıyor ve en ufak bir çiziğe dahi neden olmadan, istediğiniz noktaya yerleştiriyoruz. Bizden aldığınız hizmet ile yeni taşındığınız evinize, sorunsuz bir başlangıç yapacaksınız.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Ev taşıması, uzmanlık gerektiren işlerden birisidir. Beden kuvveti, bu iş için büyük öneme sahiptir, fakat her şey demek değildir. Firma olarak verdiğimiz hizmetlerin temelinde insan gücü değil, teknoloji vardır. Bundan dolayı da eşyalarınızı hem daha hızlı, hem de daha güvenli bir şekilde istediğiniz yere taşımaktayız.

Ev eşyalarının büyüklükleri değişkenlik göstermektedir. Bunlardan uygun olanlar, ekibimizde bulunan marangoz tarafından parçalarına ayrılır. Daha sonra ise söz konusu parçalar güzel bir şekilde paketlenir. Bu paketlemenin ardından ise ambalajlama aşamasına geçilir. Bütün bu aşamalar, eşyaların yanlışlıkla aldığı darbelerin hiçbirinden etkilenmemesini sağlayacaktır. Evden eve nakliyat işi için söz konusu husus, büyük bir öneme sahiptir.

Eşyaların paketlenme işlemi bittikten sonra bunların kamyona ya da kırkayak olarak bilinen aracın kasasına yükleme işlemi başlar. Bu araçların kasaları, firmamız tarafından özel olarak tasarlanmış ve eşyalar için uygun hale getirilmiştir. Sabitleme noktaları sayesinde eşyalarınız binlerce kilometre gitse dahi, hiçbir sarsıntıdan etkilenmez.

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin eşyaları, bizim için büyük bir öneme sahiptir. Bu eşyalara hiçbir zarar gelmemesi için azami gayret gösteriyoruz. Evden eve nakliyat esnasında bunlara zarar gelmemesi için gerekli olan bütün önlemleri almaktayız. Fakat dünya hali, ne olur ne olmaz diyerek olası hasara karşı eşyalarınızın tamamına sigorta yaptırıyoruz. Böylece olası hasarlar, sigorta tarafından karşılanmaktadır.

Müşteri Yorumları

Bu websitenin seo ve yazılım çalışması Port Yazılım tarafından yapılmaktadır.